w Bytomiu

GALERIA ZDJĘĆ
WIRTUALNY SPACER PO PRZEDSZKOLU

Przedszkole Miejskie Nr 29 jest placówką 5-oddziałową i mieści się w Bytomiu przy ul. S. Czarnieckiego 2 w budynku wolno stojącym z przylegającym do niego ogrodem. Dzielnica, w której znajduje się placówka jest zaliczana do centrum miasta. Jednak jest oddalona od wzmożonego ruchu i zgiełku ulicznego. Wokół przedszkola znajduje się dużo zieleni. Organem prowadzącym przedszkole jest Gmina Bytom. Do placówki uczęszcza około 100 dzieci zgrupowanych w pięciu oddziałach. Do pierwszego uczęszczają dzieci 3-letnie, do drugiego 3,4-letnie, do trzeciego dzieci 4,5-letnie, natomiast dwa najstarsze oddziały stanowią dzieci 5,6-letnie. Przedszkole posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Nauczyciele starannie realizują program wychowawczo-dydaktyczny. W przedszkolu bezpłatnie prowadzone są zajęcia teatralne, plastyczne, taneczne, matematyczne i czytelnicze w ramach pracy z dziećmi zdolnymi. Nauczyciele starają się indywidualnie pracować z każdym dzieckiem, stwarzając optymalne warunki rozwoju wychowanków. Przedszkole organizuje sporo ciekawych imprez z udziałem dzieci, rodziców i zaproszonych gości.

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja